DĚTSKÉ KURZY - JARNÍ SEMESTR 2018

ROZVRH KURZŮ NAJDETE V SEKCI: ROZVRH

 

 

DO NAŠICH KURZŮ SE MŮŽETE PŘIPOJIT KDYKOLI

P1160124

Naše jazyková škola pořádá kurzy angličtiny pro děti z Kladna a okolí ve věku od 3 do 18 let.
Výuka probíhá po celý školní rok a děti jsou zařazeny do skupinek po 6-8 podle věku a pokročilosti. Nízký počet dětí ve skupince umožňuje individuální přístup lektora ke každému dítěti a zároveň vysokou efektivitu.
Veškerá výuka je založena na komunikativní metodě, kombinaci hry, konverzace a cviku. Při výuce je proto využívána teorie mnohočetné inteligence, kdy je jazyk dítětem vnímán všemi smysly a uchopován různými prostředky – střídání aktivit – poslech, vizuální kontakt, pohybové činnosti, hudba, hra a divadlo umožňuje při širokém spektru vjemů upevňovat nové vědomosti naprosto přirozeně. Tento způsob výuky vytváří pro děti silný motivační prostředek, který vede ke zvýšení úspěšnosti.

Výuková hodina angličtiny pro děti od 3 do 12 let trvá 45 min, pro děti od 13 do 15let trvá 60 min a probíhá jednou týdně v odpoledních hodinách.
Kurzy podzimního semestru probíhají v ŘÍJNU  v délce 15 týdnů. Výuka neprobíhá během podzimních a vánočních prázdnin. Přijďte se podívat na naši výuku angličtiny pro děti na Kladně, sami uvidíte nenásilnou, a přitom velmi efektivní formu vzdělávání, která děti navíc baví a rády se k nám vracejí.
Kurzovné
1650,-Kč – 1×1 vyuč. hod. týdně -15 týdnů
2200,-Kč 1x60min týdně – 15 týdnů

 

Kurzy pro mateřské školy

 

Výuka angličtiny pro děti z MŠ probíhá po celý školní rok dle dohody s konkrétní MŠ většinou 2x týdně vždy 1 výuková hodina- 30min.
Výuka je založena na komunikaci a střídání aktivit – poslech, vizuální kontakt, pohybové činnosti, hudba, hra, divadlo- umožňuje při širokém spektru vjemů upevňovat nové vědomosti naprosto přirozeně. Používáme novou a moderní učebnici MY FIRST ENGLISH ADVENTURE z nakladatelství Longmann, která byla vytvořena speciálně pro věkovou skupinu předškolních dětí, tedy 4 – 6let. Učebnicí provázejí příběhy důvěrně známých Disney postaviček, které děti milují. Hravá forma výuky odpovídá předškolnímu věku. Velké množství doplňkových materiálů, samolepky, modelování, vybarvování, písničky, říkanky, pohádky, pohybové aktivity.
Reference: MŠ Vrchlického, MŠ Slunečnice, MŠ Píšťalka, MŠ Brandýsek, MŠ Cvrčovice, MŠ Doksy, MŠ Červ. Újezd, MŠ Švýcarská, MŠ Čtyřlístek

Kurzy pro mateřské školy

Výuka probíhá po celý školní rok dle dohody s MŠ většinou 2x týdně vždy 1 výuková hodina- 30min.
Výuka je založena na komunikaci a střídání aktivit – poslech, vizuální kontakt, pohybové činnosti, hudba, hra, divadlo- umožňuje při širokém spektru vjemů upevňovat nové vědomosti naprosto přirozeně. Používáme novou a moderní učebnici MY FIRST ENGLISH ADVENTURE z nakladatelství Longmann, která byla vytvořena speciálně pro věkovou skupinu předškolních dětí, tedy 4-6let. Učebnicí provázejí příběhy důvěrně známých Disney postaviček, které děti milují. Hravá forma výuky odpovídá předškolnímu věku. Velké množství doplňkových materiálů, samolepky, modelování, vybarvování, písničky, říkanky, pohádky, pohybové aktivity.
Reference : MŠ Vrchlického, MŠ Slunečnice, MŠ Píšťalka, MŠ Brandýsek, MŠ Cvrčovice, MŠ Doksy, MŠ Červ. Üjezd, MŠ Švýcarská, MŠ Čtyřlístek

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co