DĚTSKÉ KURZY - JARNÍ SEMESTR 2018

ROZVRH KURZŮ NAJDETE V SEKCI: ROZVRH

 

 

Zápis do jarního semestru: úterý 30.ledna od 16 do 18h

Naše jazyková škola pořádá kurzy angličtiny pro děti od 3 do 18 let.
Výuka probíhá po celý školní rok a děti jsou zařazeny do skupinek po 6-8 podle věku a pokročilosti. Nízký počet dětí ve skupince umožňuje individuální přístup lektora ke každému dítěti a zároveň vysokou efektivitu.
Veškerá výuka je založena na komunikativní metodě, kombinaci hry , konverzace a cviku. Při výuce je proto využívána teorie mnohočetné inteligence, kdy je jazyk dítětem vnímán všemi smysly a uchopován různými prostředky – střídání aktivit – poslech, vizuální kontakt, pohybové činnosti, hudba, hra, divadlo- umožňuje při širokém spektru vjemů upevňovat nové vědomosti naprosto přirozeně. Tento způsob výuky vytváří pro děti silný motivační prostředek, který vede ke zvýšení úspěšnosti.

Výuka pro děti od 3 do 12 let trvá 45min, pro děti od 13 do 15let trvá 60min jednou týdně v odpoledních hodinách.
Kurzy podzimního semestru probíhají od 3.ŘÍJNA.2016 v délce 15 týdnů, výuka neprobíhá během podnimních a vánočních prázdnin.
Kurzovné
1650,-Kč – 1×1 vyuč. hod. týdně -15 týdnů
2200,-Kč 1x60min týdně – 15 týdnů

Kurzy pro mateřské školy

Výuka probíhá po celý školní rok dle dohody s MŠ většinou 2x týdně vždy 1 výuková hodina- 30min.
Výuka je založena na komunikaci a střídání aktivit – poslech, vizuální kontakt, pohybové činnosti, hudba, hra, divadlo- umožňuje při širokém spektru vjemů upevňovat nové vědomosti naprosto přirozeně. Používáme novou a moderní učebnici MY FIRST ENGLISH ADVENTURE z nakladatelství Longmann, která byla vytvořena speciálně pro věkovou skupinu předškolních dětí, tedy 4-6let. Učebnicí provázejí příběhy důvěrně známých Disney postaviček, které děti milují. Hravá forma výuky odpovídá předškolnímu věku. Velké množství doplňkových materiálů, samolepky, modelování, vybarvování, písničky, říkanky, pohádky, pohybové aktivity.
Reference : MŠ Vrchlického, MŠ Slunečnice, MŠ Píšťalka, MŠ Brandýsek, MŠ Cvrčovice, MŠ Doksy, MŠ Červ. Üjezd, MŠ Švýcarská, MŠ Čtyřlístek

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co