Semestrální kurzy pro veřejnost

Semestrální kurzy  pořádáme v prostorách naší jazykové školy v Americké/Italské ulici 3284. Prostředí jazykové školy je inspirativní, učebny jsou vybaveny prostředky audiovizuální techniky a knihovnou s doplňujícími výukovými materiály.

Spolu se vstřícnými a trpělivými lektorkami a lektory se vám snažíme přinášet co nejpříjemnější podmínky pro učení se cizího jazyka.

 

Překonejte svůj ostych z mluvení a osvojte si cizí jazyk.

DO NAŠICH KURZŮ SE MŮŽETE PŘIPOJIT KDYKOLI

Semestrální kurzy – angličtina, němčina, ruština

  • Délka trvání 16 týdnů – dospělí, 15 týdnů děti, rozsah 1×2 vyučovací hodiny týdně, 1x60min týdně , 1x45min týdně -uvedeno u každého kurzu v rozvrhu.
  • 8 úrovní pokročilosti – rozřazení na základě testu a pohovoru s lektorem, u dětí a mládeže s přihlédnutím k věku a dosavadní zkušenosti
  • Malé skupinky 6-8 studentů ve skupině.
  • Učebnice: Total English (Longmann), Deutsch Eins Zwei (Fraus)
  • Výuka probíhá 9:30-11.h/ 17.15-18.45h/ 19.00-20.30 hod.- dospělí, 15:30-19 – děti a mládež

Individuální kurzy – angličtina, němčina, ruština

Individuální výuku  přizpůsobíme vašim časovým možnostem i vašim potřebám. Náplň kurzu bude vycházet z vašich požadavků. Výuka je velmi efektivní. Frekvenci, délku, časový rozvrh, obsah  i tempo si řídíte po dohodě s lektorem sami.

 

Kurzy na míru – angličtina, němčina, ruština, čeština pro cizince

Vytvořte si vlastní skupinu a my pro vás připravíme dle vašich přání kurz na míru, který bude mít zaměření odpovídající vašim potřebám. Skupiny mohou být tvořeny 2-6 studenty stejné jazykové úrovně. Frekvence, časový rozvrh i tempo kurzu je zcela na dohodě účastníků kurzu a lektorky, která se bude snažit vašim přáním vyhovět.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co