(pří)městský tábor- HRÁTKY S TUČŇÁKY 22-26.8.2016

Termín: 22.-26.8.2016 8-16:30h
Cena: 1950-Kč

Vážení rodiče,
v letošním roce jsme pro Vaše děti připravili kromě tradičního pobytového tábora také příměstský dětský tábor s výukou angličtiny.Je určen pro děti od 5 do 14 let. Vhodný je zejména pro ty, kteří ještě nechodí do školy, netroufají ji na pobytový tábor nebo si jen chtějí zábavnou formou zopakovat angličtinu před začátkem nového školního roku. Budeme se učit anglické písničky, hrát hry a divadlo, vytvářet projekty.

Kromě angličtiny jsme připravili spoustu dalších aktivit – sport, hry a soutěže, výtvarné dílničky, hledání pokladu,… Základnu budeme mít v naší jazykové škole Penguin – u Kauflandu, v jejímž sousedství je dětské i sportovní hřiště, ale pokud nám bude počasí přát, budeme vyrážet do přírody. Teplé obědy jsou zajištěny v restauraci, kde pro nás bude vyhražen samostatný nekuřácký prostor a připraveno kompletní menu, která bude přizpůsobené dětem.Samozřejmě bude po celý den zajištěn pitný režim a svačinky – ovoce, jogurt,..

přihlášky na mailové adrese: penguin.jazyk@email.cz nebo u lektorů

Přihláška je závazná a společně s ní bude uhrazena částka 1950Kč a je splatná nejpozději do 15.6.2016.

Může být uhrazena hotově v jazykové škole (po tel . dohodě na čísle 603 518 521) nebo převodem na účet: 154387412/0600 ,var.symbol rodné číslo dítěte bez lomítka, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co